Medinet.lt

Juzo gaminame naujos kartos kompresinius drabužius, įtvarus, naudodami naujausias technologijas, skirtas venų gydymui, edemos terapijai, randų terapijai ir ortopedijai. Sužinokite, kuo mūsų produktai yra ypatingi, sužinokite apie aukštus kokybės kriterijus, kuriuos jie turi atitikti, kaip mūsų organizacija yra įtraukta į bendruomenę ir kaip žmonės dirba Juzo, vadovaudamiesi šūkiu „Judesio laisvė“.

Užpildykite užsakymo formą ir mes su Jumis susisieksime. Jei pageidaujate avalynės iš katalogo, nepamirškite įrašyti batų kodo ir išmeros.
  KATALOGAS

  Kviečiame susipažinti su šių metų naujienomis, kurias galite užsisakyti paskambinę telefonu +370 680 31300,  el. paštu

   info@medinet.lt arba užpildę užsakymo formą.

  kompresinės KOJINĖS

  Juzo – laisvė judesyje

  Juzo gaminame naujos kartos kompresinius drabužius, įtvarus, naudodami naujausias technologijas, skirtas venų gydymui, edemos terapijai, randų terapijai ir ortopedijai. Sužinokite, kuo mūsų produktai yra ypatingi, sužinokite apie aukštus kokybės kriterijus, kuriuos jie turi atitikti, kaip mūsų organizacija yra įtraukta į bendruomenę ir kaip žmonės dirba Juzo, vadovaudamiesi šūkiu „Judesio laisvė“.

  kompresinės KOJINĖS SU SIDABRO PLUOŠTU

  Pacientai, sergantys limfologinėmis ir flebologinėmis ligomis, yra linkę į bakterines odos infekcijas. Tai taip pat taikoma žmonėms, turintiems randų po nudegimų ar nuplikymo arba turintiems randų po operacijos. Tokiais atvejais jiems gali būti naudingas gryno sidabro antibakterinis poveikis. X-Static sidabro siūlai yra  megzti į Juzo Silver kompresinius gaminius.  Jis turi natūralų antibakterinį poveikį. Sidabriniai siūlai X-Static siūle yra daug didesni nei sidabro nanodalelės ir veikia odos paviršių.

  Sidabrinių megztų audinių savybės

  • Antibakterinis: sidabro jonai iš X-Static sidabro siūlų, kurie susidaro sąveikaujant oro ir odos drėgmei, pašalina 99% pūlius gaminančių organizmų (tokių kaip Staphylococcus aureus bakterijos ant odos), net po 4 valandų.
  • Natūralus: sidabras turi natūralų antibakterinį poveikį.
  • Termodinamika: megzti audiniai su sidabriniais siūlais vasarą vėsina, o žiemą šildo. Metaliniai siūlai reguliuoja šilumos balansą tarp odos ir megzto audinio, todėl užtikrina ypatingą dėvėjimo komfortą.
  • Slopinantis kvapus: bakterijos gamina intensyvius kvapus sukeliančius medžiagų apykaitos produktus. Sumažinus bakterijų aktyvumą, susidaro mažiau nerimą keliančių kvapų.
  • Patvarus: X-Static sidabro siūlas turi poliamido siūlą, padengtą grynu sidabru. Tai reiškia, kad antibakterinis poveikis išliks visą produkto gyvavimo ciklą.

  Edemos terapijos produktai

  Limfoedema ir nuolatinis plokščių trikotažinių drabužių dėvėjimas gali sukelti odos išsausėjimą ir įtrūkimus, o tai reiškia, kad ji yra linkusi į uždegimą. Antibakterinis sidabro poveikis „Juzo Expert Silver“ ir „Juzo Expert Strong Silver“ sumažina niežulį ir uždegimą bei gali atkurti pusiausvyrą uždegusios ir sudirgusios odos srityje.

   

  Juzo Expert Silver ir Juzo Expert Strong Silver gaminiai suteikia ypatingą dėvėjimo komfortą ir antibakterinį poveikį pacientams, kurių oda ypač jautri.

   

  Produktai venų gydymui

  Dermatitas ir egzema gali būti venų problemų šalutinis poveikis. X-Static sidabrinis siūlas, megztas į Juzo Dynamic Silver, gali užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi, turi malonų vėsinantį ir priešuždegiminį poveikį. Be to, niežulys gali būti žymiai sumažintas dėl kompresinio mezginio ir sidabro derinio.

   

   

  Ištisinis megztas sidabrinis siūlas apskrito trikotažo Juzo Dynamic Silver kojinėje išvysto savo antibakterinį poveikį natūraliomis priemonėmis.

   

  Randų terapijos produktai

  Pažeista oda gali būti infekcijos šaltinis. Juzo ScarComfort Silver gali padėti sumažinti kenksmingų bakterijų kolonizaciją ir užkirsti kelią naujiems pokyčiams. Bakterijų daugės ne taip greitai, nes įmegztas sidabrinis siūlas. Tuo pačiu atkuriama uždegusios ir sudirgusios odos pusiausvyra.

   

   

  Ištisinis megztas sidabrinis siūlas apskrito trikotažo Juzo Dynamic Silver kojinėje išvysto savo antibakterinį poveikį natūraliomis priemonėmis.

  ORTOPEDINIAI ĮTVARAI

  Juzo gaminame naujos kartos kompresinius drabužius, atramas ir ortozes, naudodami naujausias technologijas, skirtas venų gydymui, edemos terapijai, randų terapijai ir ortopedijai. Sužinokite, kuo mūsų produktai yra ypatingi, sužinokite apie aukštus kokybės kriterijus, kuriuos jie turi atitikti, kaip mūsų organizacija yra įtraukta į bendruomenę ir kaip žmonės dirba Juzo, vadovaudamiesi šūkiu „Judesio laisvė“.

  X-Choice

  Juzo premium produktai ortopedijai

   

  X-Choice produktų linijoje mes sujungiame daugiau nei šimtmečio patirtį ir aistrą gaminant medicinines pagalbos priemones su tendencijas formuojančiomis medžiagomis ir pažangiausiomis aukštųjų technologijų gamybos technologijomis. Dėl šio derinio mūsų X-Choice produktai yra unikalūs ir neprilygstami.

   

  Kad taip ir išliktų, mąstome ne nuobodžiai, nuolat tobuliname savo produktus ir džiaugiamės tik tada, kai mūsų idėjos tampa realybe. Tik tie, kurie inovacijas mato kaip nuolatinį iššūkį, gali nuolat suteikti naujų impulsų. Taip sukuriame išskirtinės kokybės specialiai sukurtas atramas ir ortozes Made in Germany.

  Įtvarai ir ortozės su papildomomis technologijomis ir funkcionalumu

  Mūsų X-Choice asortimento produktai skirstomi į Xtra įtvarus ir Xtec ortezes. Xtra reiškia sudėtingas įtvaras, kuris lanksčiai prisitaiko prie judesių. Xtec reiškia ortezes, kurios yra individualiai pritaikytos gydymo reikalavimams ir yra naudojamos stabilizuoti, palengvinti ir atstatyti judesį.

   

  Kiekvienas iš šių įtvarų ir ortozės yra tobulai sinchronizuoti naujausių technologijų, sudėtingų gamybos procesų ir labai funkcionalių, novatoriškų medžiagų sąveikos rezultatas. Svarbiausia yra mūsų darbuotojai, kurie visą savo patirtį, visą savo aistrą ir nežabotą novatorišką dvasią investuoja į mūsų produktų kūrimą ir gamybą. Visų šių procesų dėmesio centre yra pacientai, jų poreikiai ir reikalavimai. Produktas turi būti 100 % tobulas, kad pacientai galėtų jį reguliariai nešioti – tik tada jis gali išnaudoti visą savo medicininio veiksmingumo potencialą.

  tai unikalus dėvėjimo komfortas...

  .

  .

  ...medicininis efektyvumas...

  .

  ...dizainas